Grzejniki dekoracyjne z płaską płytą

Nowoczesne grzejniki z płaską płytą to wręcz nieograniczone możliwości aranżacji. Duży panel grzewczy, poza gwarancją ciepła, daje też wiele możliwości personalizacji. Niezależnie czy wybieramy model pionowy, czy poziomy szeroki wybór barw i elementów wykończenia sprawia, że ten z pozoru zwykły grzejnik może okazać się nieszablonową ozdobą Twojego domu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ilość produktów na stronie 12 24 48 96
Aktywne filtry
Marki
Szerokości
Wysokości
Mocowania
Moc 70-55-20
Moc 75-65-20
Kolory

Grzejnik Brem Clark 530 Elektryczny

od 5628.90 

Grzejnik Brem Uni Platt Elektryczny

od 3172.90 

Grzejnik Radox KING 21

od 1537.00 
Czysty minimalizm i prosta geometryczna forma to rozwiązanie do gustownych i urządzonych ze smakiem salonów, w których chcemy podkreślić harmonię aranżacji.

Grzejnik Radox NOVA HORIZONTAL

od 1507.90 
Grzejnik dekoracyjny o dużej mocy NOVA HORIZONTAL marki Radox zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości. Poziomy profil umożliwia umiejscowienie grzejnika pod parapetem okna. Jest niezwykle dobrze wykonany. Dostępny w wielu szerokościach i niemal dowolnym kolorze.

Możliwości personalizacji grzejników z płaską płytą

Grzejniki z płaską płytą z opcją personalizacji umożliwiają dopasowanie urządzeń do wymagań danego pomieszczenia. Duży panel grzewczy można ozdobić dodatkowym elementem – lustrem, wybraną grafiką lub płytą ozdobną. Najnowsze modele łączą geometryczne kształty, przypominające formą nowoczesną rzeźbę. Warto w nich postawić na nieszablonowe połączenia kolorów i wykończeń.

Duże powierzchnie gładkich paneli grzewczych w intensywnych barwach nadadzą charakteru każdej łazience i są nowoczesną alternatywą dla klasycznych drabinkowych modeli. Z kolei satynowe i matowe wykończenia idealnie współgrają z elegancką aranżacją minimalistycznego salonu czy pokoju w loftowym stylu.

Jak wybrać najlepszy grzejnik z płaską płytą?

Wybierając grzejnik z płaską płytą należy przede wszystkim wziąć pod uwagę charakterystykę pomieszczenia – jego wielkość, wysokość i określić miejsca potencjalnych strat ciepła, np. nieszczelne okna czy duża ilość przeszkleń. Kolejnym krokiem jest dobranie optymalnej mocy grzewczej. Pamiętajmy, że kaloryfer o najwyższych parametrach nie zawsze będzie najlepszym wyborem. Czasem lepiej zdecydować się na kilka urządzeń o mniejszej mocy, które będą w stanie równomiernie ogrzać pomieszczenie, zapewniając energooszczędny tryb pracy. Równie ważne jest to, czy nasz kaloryfer będzie podstawowym, czy dodatkowym źródłem ciepła. Na koniec pozostaje nam dobrać wzór, kolor oraz wykończenie i cieszyć się niezwykłym efektem.