Dekoracyjne grzejniki rurowe

Grzejniki dekoracyjne rurowe charakteryzują się dużą wydajnością, przez co są często wybierane do pomieszczeń o większym metrażu. Modułowa konstrukcja nowoczesnych modeli daje duże możliwości, jeśli chodzi o dopasowanie kaloryfera do wielkości i wysokości wnętrz. Coraz częściej doceniany jest także ich unikalny, który wyróżnia się na tle innych urządzeń codziennego użytku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ilość produktów na stronie 12 24 48 96
Marki
Szerokości
Wysokości
Mocowania
Moc 70-55-20
Moc 75-65-20
Kolory

Grzejnik AG Loft FAT3

od 3519.90 
Grzejnik Loft FAT3 marki AG Grzejniki Design to surowy, klasyczny grzejnik przeznaczony do wnętrz o takim właśnie charakterze.

Grzejnik AG Loft FAT3 wall&small

od 3519.90 
To prawdziwy hit, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni użytkowej, a także wnętrza loftowe i te, w których chcemy podkreślić industrialne inspiracje. Ten nowoczesny kaloryfer poziomy przykuje uwagę niezależnie od miejsca, w którym go zamontujemy. Jest odpowiedzią na stare grzejniki, które pamiętamy z domów naszych dziadków i które do dziś wzbudzają nasz sentyment.

Grzejnik AG VULCANICO

od 857.90 
Grzejnik pokojowy AG Vulcanico to wąski grzejnik pionowy o dużej mocy, który można dopasować do wielkości każdego pomieszczenia. Jego projektanci stworzyli go z myślą o wszelkich nieszablonowych aranżacjach. Oprócz wielu wariantów można zdecydować się na egzemplarz robiony na zamówienie, który idealnie wypełni przestrzeń. Pionowe linie, które tworzą elementy grzewcze, przedzielone są poziomymi relingami, podkreślającymi estetykę. Dostępne w matowym wykończeniu modele świetnie podkreślą industrialne stylizacje.

Grzejnik Radox Big Tube

od 1794.56 
Konstrukcja tego modelu opiera się na rurach o dużej średnicy, które tworzą wrażenie masywnego kaloryfera. Zaprojektowany z myślą o wnętrzach loftowych i industrialnych, w których chcemy podkreślić surowy klimat i charakterystyczne elementy konstrukcyjne budynku. Jednocześnie jego duża moc grzewcza sprawia, że grzejnik dekoracyjny poradzi sobie z ogrzaniem nawet bardzo dużych i wysokich pomieszczeń.

Grzejniki rurowe nie tylko do holu czy łazienki

Konstrukcja grzejników rurowych wpływa na ich dużą wydajność. Właśnie dlatego często spotykamy je w obszernych holach, salach czy lokalach użytkowych. Zapewniają optymalną temperaturę zarówno jako podstawowy, jak i dodatkowy system grzewczy. Nowoczesne rozwiązania, jeśli chodzi o kształt i formę, zostały opracowane przy współpracy z najlepszymi projektantami sztuki użytkowej. Dziś tzw. rury grzewcze, które znacząco różnią się od klasycznych kaloryferów, to niebanalny element przestrzeni, który skupia na sobie uwagę gości.

Rury grzewcze do salonu

Dekoracyjne grzejniki rurowe łączą funkcjonalność, estetykę, ale też niezwykły design. Z powodzeniem można je umieścić w salonie czy innym reprezentacyjnym pomieszczeniu. Ich modułowa konstrukcja sprawia, że kaloryfer można dopasować nie tylko do wielkości pomieszczenia, ale także jego specyficznych elementów architektonicznych, np. wąskich ścianek działowych. Połączenia rurowe dostępne są w wielu długościach i rozmiarach, co sprawia, że optymalnie ogrzeją nawet wysokie pokoje w starszych kamienicach. Świetnie prezentują się na gładkich powierzchniach, tynkach strukturalnych, czy charakterystycznych dla przestrzeni loftowych ceglanych ścianach. Co jest dodatkową zaletą, bardzo łatwo je utrzymać w czystości, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w centralnym miejscu pomieszczenia.