Grzejniki łazienkowe z płaską płytą

Łazienka jest bardzo wymagającym pomieszczeniem. Jej aranżacja musi być dokładnie zaplanowana, ponieważ to wnętrze, od którego wymagamy maksymalnej funkcjonalności, a jednocześnie chcemy się w nim dobrze czuć. Grzejniki z płaską płytą oferują wiele możliwości personalizacji, a jednocześnie zadbają o ciepłą atmosferę tego wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Ilość produktów na stronie 12 24 48 96
Marki
Szerokości
Wysokości
Mocowania
Moc 70-55-20
Moc 75-65-20
Kolory

Grzejnik Brem Clark 530 Elektryczny

od 5628.90 

Grzejnik Brem Slide Elektryczny

od 6758.90 

Grzejnik Brem Uni Platt Elektryczny

od 3172.90 

Grzejnik PMH RETRO

od 2089.90 

Grzejnik Radox NOVA

od 1270.20 
Pionowy grzejnik dekoracyjny do pokoju Radox Nova zaprojektowano z dbałością o detale. Proste linie podkreślają elegancki i nowoczesny charakter nie tylko samego grzejnika, ale także pomieszczenia, w którym zostanie zamontowany. Radox Nova dobrze komponuje się z pozostałymi geometrycznymi elementami pokoju, podkreślając zarówno spójność aranżacji, jak i funkcjonalność.

Grzejnik Radox NOVA FLAT

od 2525.62 
Radox Nova Flat będzie ozdobą zarówno nowoczesnych salonów, jak i łazienek i pokoi kąpielowych. Nowoczesny design, minimalistyczna konstrukcja, optymalna moc grzewcza i energooszczędność to cechy, które wyróżniają tego producenta na rynku. Pionowa konstrukcja pozwala na montaż w każdym, nawet trudnym architektonicznie pomieszczeniu o niewielkim metrażu.

Grzejniki z płaską płytą w łazience

Łazienka jest wyjątkowym pomieszczeniem w naszym domu. Panuje w niej największa wilgoć, przez co temperatura powinna być wyższa niż w pozostałych częściach mieszkania. Grzejniki z płaską płytą są idealnym rozwiązaniem, jeśli musimy zagospodarować łazienkę o większym metrażu lub taką, w której jest dość dużo strat ciepła, np. liczne przeszklenia, słaba termoizolacja czy nieszczelne okna. W nowoczesnych modelach kaloryferów duży panel grzewczy bardzo szybko się nagrzewa, efektywnie oddaje ciepło do pomieszczenia, ogrzewając zarówno powietrze w jego dolnych, jak i górnych partiach. Optymalna moc grzewcza zabezpiecza łazienkę przed rozwojem mało estetycznej, ale także niebezpiecznej dla zdrowia pleśni.

Funkcjonalność kosztem designu?

Nic podobnego! Nowoczesne grzejniki z płaską płytą pozwalają na wiele opcji personalizacji. Ozdobne wykończenie czy niestandardowy kolor nadadzą wnętrzu charakteru. Panel grzewczy można ozdobić wybraną grafiką, przez co łazienka będzie idealnie odzwierciedlać nasz styl. Dla tych, którzy szukają przede wszystkim funkcjonalności, idealnym rozwiązaniem będą grzejniki z lustrem, które nie tylko jest uniwersalną ozdobą, ale optycznie powiększy każdą przestrzeń.