Małe grzejniki dekoracyjne

Grzejniki mini idealnie sprawdzą się tam, gdzie zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i zachowaniu funkcjonalności pomieszczeń. Wbrew swojej nazwie – minimalny jest jedynie ich rozmiar, ponieważ zapewniają optymalną moc grzewczą w pomieszczeniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ilość produktów na stronie 12 24 48 96
Marki
Szerokości
Wysokości
Mocowania
Moc 75-65-20
Kolory

Grzejnik Zehnder Charleston 2

od 449.90 
Grzejnik pokojowy Zehnder Charleston to klasyka wśród grzejników, którego historia sięga 1930 roku, kiedy rozpoczęła się historia grzejników rurowych. Dzisiejsze nowoczesne urządzenia są tylko potwierdzeniem tego, jak czerpać inspiracje z przeszłości i łączyć je z oczekiwaniami teraźniejszości. Grzejnik pokojowy Zehander Charleston 2 to kaloryfer o dużej mocy grzewczej, który podkreśli wystrój Twojego salonu.

Grzejnik Zehnder Charleston 3

od 239.33 

Grzejnik Zehnder Charleston 4

od 267.34 

Grzejnik Zehnder Charleston 5

od 569.59 

Grzejniki dekoracyjne mini do małych pomieszczeń

Grzejniki mini zostały zaprojektowane z myślą o niewielkich pomieszczeniach, w których zależy nam na wyjątkowych aranżacjach. Idealnie sprawdzą się w łazienkach o niewielkim metrażu, wąskich holach, małych pokojach, a nawet w pomieszczeniu biurowym czy garderobie. Ich mniejsze rozmiary nie wpływają na gwarantowaną przez producenta moc grzewczą, ale pozwalają na funkcjonalne aranżacje, w których nie ma miejsca na zbędne elementy przestrzeni czy mało funkcjonalne dodatki.

Grzejniki mini łączą estetykę z funkcjonalnością. To urządzenia, które mimo niewielkich rozmiarów są w stanie nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru przez swój unikalny kolor, wzór lub wykończenie. Modele od najlepszych producentów dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych z możliwością personalizacji.

Dlaczego warto ogrzać niewielkie pomieszczenia?

Każdy pokój, niezależnie czy mieszkamy w domu, czy w bloku jest częścią większej przestrzeni, dla której obliczane jest zapotrzebowanie na ciepło, już na etapie projektowania budynku. Chociaż temperatura w kuchni i łazience zwykle jest wyższa niż w sypialni czy korytarzu, wpływa na ogólny bilans grzewczy. Jeśli zrezygnujemy z ogrzewania w małych pomieszczeniach, zaczną one generować straty ciepła i spowodują, że kaloryfery w sąsiadujących pokojach będą musiały pracować z większą mocą. Właśnie dlatego grzejniki mini są tą kategorią produktów, na którą warto zwrócić szczególną uwagę.