Poziome grzejniki dekoracyjne

Współczesne grzejniki poziome w niczym nie przypominają tradycyjnych kaloryferów, które zawieszone pod oknem chętnie zasłanialiśmy firanami. Są tym, co dziś liczy się w sztuce użytkowej – łączą funkcjonalność z niezwykłym designem i wręcz nieograniczonymi możliwościami personalizacji.

Wyświetlanie jednego wyniku

Ilość produktów na stronie 12 24 48 96
Aktywne filtry
Marki
Szerokości
Wysokości
Mocowania
Moc 70-55-20
Moc 75-65-20
Kolory

Grzejnik AG Loft FAT3

od 3519.90 
Grzejnik Loft FAT3 marki AG Grzejniki Design to surowy, klasyczny grzejnik przeznaczony do wnętrz o takim właśnie charakterze.

Grzejniki poziome – do jakich pomieszczeń

Dekoracyjne grzejniki poziome sprawdzą się zarówno w klasycznych mieszkaniach w bloku, jak i w nowoczesnym budownictwie. Zapewnią optymalną moc grzewczą i podkreślą dominujący styl. Mają też tę zaletę, że pozwalają na dość dużą swobodę aranżacji przy nietypowych elementach architektonicznych, np. niskich ścianach ze skosami, gdzie wyższy kaloryfer zupełnie się nie sprawdzi. Duża moc grzewcza zapewnia ciepło w całym pomieszczeniu, a uniwersalność pozwala maksymalnie zagospodarować trudną przestrzeń. Ich lekka konstrukcja pozwala na zawieszenie grzejników nie tylko przy samej ziemi, ale również wyżej, co znacznie ułatwia urządzanie pomieszczeń o mniejszym metrażu

Grzejniki poziome do salon

Klasyczne żeberkowegrzejniki poziome, które pamiętamy z dzieciństwa, zdecydowanie nie nadawały pomieszczeniu wyjątkowego stylu. Nowoczesne modele prezentują zupełnie odmienny trend sztuki użytkowej.Poziome grzejniki dekoracyjne swoją formą przypominają niekiedy niezwykle spektakularne dzieła sztuki. Płaska płyta z ozdobnym wykończeniem czy niekonwencjonalna forma przestrzennej rzeźby pozwalają na umieszczenie ich nawet w centralnym punkcie reprezentacyjnego salonu. To zupełnie nowy trend w aranżacji i w samym podejściu do projektowania wnętrz.